Co słychać w III sektorze?

wrz 15, 2017 w Aktualności
Co słychać w III sektorze?

Rusza nabór do akcji Masz Głos – Chcesz zmieniać swoją okolicę? Chcesz działać? Dołącz do Akcji Masz Głos!  Nabór do akcji trwa od 4 do 30 września. Więcej informacji.

„Aktywni dla Seniorów” – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz zaprasza do udziału w konkursie „Aktywni dla Seniorów”. Konkurs jest skierowany do aktywnych seniorów, wszystkich jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych z terenu województwa zachodniopomorskiego działających na rzecz Seniorów. głoszenia do konkursu wraz z wypełnionymi ankietami należy przesyłać w terminie do 22 września 2017 roku, do godziny 15.30. Więcej informacji.

„Lider Ekonomii Społecznej 2017” – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego ogłasza konkurs „Lider Ekonomii Społecznej 2017”. Już po raz piąty zostaną wyróżnione osoby i podmioty, które w swojej działalności propagują ideę ekonomii społecznej. Zgłoszenia kandydatur należy przesyłać w terminie do dnia 29 września 2017 roku. Więcej informacji.

19 września 2017 r. w Szczecinie w godz. 17:00 – 19:00 odbędzie się otwarte spotkanie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara z organizacjami pozarządowymi. Miejsce spotkania to Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli  przy  ul. Gen. J. Sowińskiego 68 w  Szczecinie. Nie obowiązują zapisy, serdecznie zapraszamy!

22 września 2017 r. w Gryfinie w godz. 10:30 – 13:00 odbędzie się otwarte spotkanie Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara z organizacjami pozarządowymi i mieszkańcami poświęcone w głównej mierze osobom niepełnosprawnym. Miejsce spotkania to sala teatralna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gryfinie.

Więcej wiadomości