CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA:

  1. Bachus Sabina (Goleniów)
  2. Barwitzky Katarzyna (Goleniów)
  3. Baryluk-Starczewska Beata (Goleniów)
  4. Berezowska Urszula (Nowogard)
  5. Blatkiewicz Paulina (Stepnica)
  6. Bzdyra Alicja (Przybiernów)
  7. Bździuch Mieczysław (Goleniów)
  8. Drążewska Aneta (Nowogard)
  9. Filipowicz Aneta (Przybiernów)
  10. Frasunkiewicz Dorota (Maszewo)
  11. Frątczak Łukasz (Nowogard)
  12. Gmina Goleniów Reprezentant Agnieszka Roszatycka-Krause
  13. Gmina Maszewo Reprezentant Małgorzata Grażyna Złotek  (Maszewo)
  14. Gmina Nowogard Reprezentant Jarosław Soborski
  15. Gmina Osina Reprezentant Szymon Pilipczuk
  16. Gmina Przybiernów Reprezentant Pryć Anna
  17. Gmina Stepnica Reprezentant Ławicki Ryszard
  18. Grabska Ewa (Goleniów)
  19. Górecki Krzysztof (Osina)
  20. Heland Zygmunt (Nowogard)
  21. Herman Agnieszka (Goleniów)
  22. Igras Justyna (Maszewo)
  23. Jasek Małgorzata (Osina)
  24. Jędrzejczyk Magdalena (Stepnica)
  25. Klażyński Krzysztof (Przybiernów)
  26. Klińska Monika (Przybiernów)
  27. Kołodziej Lech (Stepnica)
  28. Koło Gospodyń Wiejskich Kąty „Słowianki” Reprezentant Grażyna Szczygieł (Goleniów)
  29. Lech-Mikołajczyk Anna (Osina)
  30. Ludowy Klub Sportowy Olimpia Reprezentant Saja Przemysław (Nowogard)
  31. Łukaszewski Zbigniew (Goleniów)
  32. Matławski Łukasz (Goleniów)
  33. Maślak Edyta (Maszewo)
  34. Nowak Mirosława (Stepnica)
  35. Pawlik Ewa (Maszewo)
  36. Pawlik Piotr (Maszewo)
  37. Pędziszczak Dariusz (Nowogard)
  38. Pilipczuk Szymon (Nowogard)
  39. Pryć Anna (Przybiernów)
  40. Roszatycka-Krause Agnieszka (Goleniów)
  41.  Sikora Wioleta (Goleniów)
  42. Stancel Ewa (Maszewo)
  43. Staśkowiak Adam (Goleniów)
  44. Stawirej Danuta (Przybiernów)
  45. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „BRAMA VITAE” Reprezentant – Zbigniew Łukaszewski
  46. Stowarzyszenie Centrum Animacji Młodzieży Reprezentant Wilińska-Onyśko Agata (Goleniów)
  47. Stowarzyszenie Kreatywnych Osiniaków SKOs Reprezentant Górecki Krzysztof
  48. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Stepnickiej Reprezentant Wyziński Andrzej (Stepnica)
  49. Szatkowska Sylwia (Maszewo)
  50. Szczepanowicz Radosław (Przybiernów)
  51. Szechyńska Mariola (Przybiernów)
  52. Szechyński Krzysztof (Przybiernów)
  53. Szwedo Krzysztof (Osina)
  54. Szychulska Julia (Przybiernów)
  55. Tunkiewicz Joanna (Goleniów)
  56. Wąsik Katarzyna (Osina)
  57. Wiatr Michał (Osina)
  58. Wierzbicka Elżbieta (Przybiernów)
  59. Wilińska-Onyśko Agata (Goleniów)
  60. Wojciechowska Wioleta (Osina)
  61. Wojciechowski Tomasz (Osina)
  62. Wójcik Łukasz (Goleniów)
  63. Wyzińska Lidia (Stepnica)
  64. Zarzecki Mirosław (Maszewo)
  65. Zięciak Sławomir (Przybiernów)
  66. Zuzga-Gajdel Małgorzata (Osina)

DO POBRANIA: