Zostań Lokalnym Animatorem OWES w swojej społeczności lokalnej

wrz 1, 2016 w Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z Akademii Lokalnego Animatora, organizowanej bezpłatnie przez OWES Szczecin (Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Aktywa Plus Emilia Kowalska).

AKADEMIA LOKALNEGO ANIMATORA (ALA) to program stworzony w ramach projektu „Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecińskiego” (RPO WZ 2014-2020) przez Aktywa Plus Emilia Kowalska przy współpracy Fundacji Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES.

ALA ma na celu wyłonienie spośród lokalnych społeczności liderów i przygotowanie ich do roli Animatora. Uczestnicząc w ALA uzyskasz kompleksowe wsparcie, które pozwoli Ci na uzyskanie wiedzy i umiejętności z zakresu animacji, współpracy, budowania partnerstw a także tworzenia i funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej – tak aby ożywić społeczność lokalną do działania i rozwoju.

OBECNIE TRWA REKRUTACJA do Akademii Lokalnych Animatorów realizowanych  w powiatach: goleniowskim, gryfickim, kamieńskim, polickim, M.Szczecin, M.Świnoujście.

Pierwsze grupy zaczynają już od września 2016!

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! W każdej grupie ALA jest tylko 10 miejsc.

Więcej informacji o ALA i REGULAMIN UCZESTNICTWA na:

www.aktywneowes.pl

Więcej wiadomości