Wspieramy ?Turystyczne Odkrycia 2013? ? zgłoszenia tylko do 15 marca

mar 10, 2013 w Aktualności

tto

 

Stworzyłeś wyjątkowy nowy produkt turystyczny? Zarządzasz wyjątkowym obiektem hotelarskim otwartym w ostatnich miesiącach?  W Twoim regionie pojawiła się nowa atrakcja turystyczna?
Koniecznie zgłoś ją do bezpłatnej prezentacji w ramach Internetowych Targów Turystycznych.

Stworzyłeś wyjątkowy nowy produkt turystyczny? Zarządzasz wyjątkowym obiektem hotelarskim otwartym w ostatnich miesiącach?  W Twoim regionie pojawiła się nowa atrakcja turystyczna? Koniecznie zgłoś ją do bezpłatnej prezentacji w ramach Internetowych Targów Turystycznych.

?Turystyczne Odkrycia 2013? to właśnie tę kategorię udostępniamy wszystkim.

Wśród ubiegłorocznych zgłoszeń wyróżnić można między innymi Międzynarodowy Bałtycki Park Kulturowy Faktoria w Pruszczu Gdańskim,  Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie czy laureata ubiegłorocznego konkursu na turystyczne odkrycie – Żywy Skansen – Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach.

? Ponad 100 atrakcyjnych zgłoszeń jakie wpłynęły do nas w roku ubiegłym, skłoniły nas do odejścia od formuły konkursu i udostępnienia możliwości bezpłatnej prezentacji najnowszym inwestycjom turystycznym ? komentuje Wojciech Kreft ? prowadzący projekt www.TargiTurystyczneOnline.pl.  Chcemy umożliwić prezentację podmiotom, które być może w tym momencie nie dysponują budżetem reklamowym, a posiadają atrakcje bądź produkt turystyczny, o którym warto informować. Jestem przekonany, że również nasi odbiorcy docenią szeroki wachlarz prezentowanych turystycznych odkryć ? dodaje Wojciech Kreft.

Internetowe Targi Turystyczne są obecne w sieci od roku. W tym czasie dzięki intensywnie prowadzonej kampanii reklamowej z wykorzystaniem Internetu i telewizji cieszyły się dużą popularnością. Niezmiernie cieszą nas najwyższe pozycje wyszukiwarce google na takie hasła jak:  ?miejsca na weekend? ?najlepsze hotele spa? ?atrakcje dla dzieci w Polsce? ?targi turystyczne? i wiele innych.  Już wkrótce przedstawimy również Partnerów drugiej edycji Targów, która wraz z intensywną kampanią promocyjną rozpocznie się w drugiej połowie marca.

Zgłoszenia do ?Turystycznych Odkryć 2013? należy przesyłać na adres: targi@targiturystyczneonline.pl

 

Więcej wiadomości