Szkolenia dla animatorów kultury 2015

maj 13, 2015 w Aktualności
Szkolenia dla animatorów kultury 2015

Zapraszamy na kolejne szkolenie z cyklu dla animatorów kultury, na którym poznasz zasady, metody i narzędzia skutecznego budowania planów rozwoju i strategii działań animacyjnych w instytucjach kultury i organizacjach pozarządowych! Program skierowany jest do animatorów kultury i edukatorów, pracujących bezpośrednio z lokalnymi społecznościami, działających w strukturach organizacji pozarządowych, instytucji kultury lub osobiście, w małych i średnich ośrodkach do 100 000 mieszkańców. Rekrutacja trwa do 20 maja!

Przypominamy, że o przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.

Czytaj więcej o szkoleniu lub przejdź do formularza.

Całoroczny program szkoleń dla animatorów kultury, z którym można zapoznać się tutaj, jest odpowiedzią na rekomendacje z NieKongresu Animatorów Kultury i wynikiem konsultacji NCK i Forum Kraków.

Serdecznie zachęcamydo śledzenia portalu Platforma Kultury i Kadra Kultury, gdzie już w poniedziałek ogłosimy rekrutację na kolejne ze szkoleń!

Jeżeli chcą Państwo zrezygnować z otrzymywania informacji o działaniach skierowanych do animatorów kultury, prosimy wysłać wiadomość na adres: imadej@nck.pl


Więcej wiadomości