Szkoła Liderów zaprasza

mar 7, 2012 w Aktualności

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w Programie Liderzy Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Program rozwija liderskie umiejętności, wzmacnia i kreuje liderów społecznych. Zapraszamy wszystkich, którzy działają na rzecz swoich środowisk, dostrzegają w nich potrzeby zmian i angażują innych; chcą się rozwijać jako liderzy i wzmacniać swoją pozycję, by skuteczniej zmieniać rzeczywistość.

Państwo, jako pracownicy i działacze organizacji pozarządowych, wzmacniają i rozwijają aktywne, świadome społeczeństwo obywatelskie, wprowadzają ważne zmiany społeczne i budują platformę współpracy między sektorami. Takich liderów szukamy. Być może ktoś z Państwa będzie zainteresowany udziałem w programie ? zapraszamy!

 

Program Liderzy PAFW trwa 12 miesięcy i jest dostosowany do zróżnicowanych potrzeb każdego uczestnika, niezależnie od obszaru jego działania. W ramach programu uczestnicy otrzymują wszechstronne i długofalowe wsparcie w rozwoju liderskim: pracują z tutorem ? osobą wspierającą indywidualny rozwój, biorą udział w cyklu czterech szkoleń i warsztatów, uczestniczą w wizytach studyjnych w wybranych organizacjach. Po jego zakończeniu, jako absolwenci, pozostają z nami w ramach programu ?Alumni?, w którym aktywnie tworzą sieć liderów i korzystają z naszego wsparcia.

Program jest nieodpłatny a jego wartość to powyżej 10 000 na osobę.  Uczestnicy pokrywają jedynie koszty dojazdu na szkolenia.

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 marca 2012. Więcej informacji znajduje się na stronie http://liderzy.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu o programie.

Więcej wiadomości