Spotkanie z Włodarzami

maj 18, 2026 w Aktualności
14 maja w Ośrodku Kultury w Przybiernowie odbyło się spotkanie przedstawicieli Stowarzyszenia Lider Powiatu Goleniowskiego z Włodarzami gmin Powiatu Goleniowskiego.
Spotkanie zostało zorganizowane na zaproszenie Zarządu LGD oraz Wójta Gminy Przybiernów. Była to okazja do omówienia bieżących spraw oraz działań realizowanych przez LGD, a także wymiany doświadczeń i rozmów o dalszej współpracy na rzecz rozwoju lokalnych społeczności.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, zaangażowanie i merytoryczną dyskusję. Szczególne podziękowania kierujemy do Gminy Przybiernów za gościnę i współorganizację spotkania.

Więcej wiadomości