Rodzinny Weekend Atrakcji 27-28.11.2010r.

lis 17, 2010 w Aktualności

Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego informuje o możliwości nieodpłatnego promowania naszych lokalnych produktów na powierzchni wystawienniczej w ramach Rodzinnego Weekendu Atrakcji w dniach 27-28.11.2010r. w hali wystawienniczej MTS w Szczecinie, ul. Struga 6-8.

W zbliżającym się okresie andrzejkowo-mikołajkowym Rodzinny Weekend Atrakcji daje szerokie możliwości do zaprezentowania Naszych regionalnych produktów tzn. zarówno żywności, rękodzieła, ofert turystycznych związanych z zimą czy też świątecznych artykułów i występów lokalnych zespołów ludowych.

Impreza będzie połączeniem zabawy, zakupów i degustacji. Poprzez liczne animacje, pokazy, konkursy z publicznością, warsztaty i prezentacje Rodzinny Weekend Atrakcji dostarczy wszystkim odwiedzającym wiele przyjemnych wrażeń. Warsztaty taneczne, ceramiczne oraz decoupage, konkursy plastyczne i edukacyjne, nordic walking, aerobic, porady żywieniowe – to jedne w wielu atrakcji, które wchodzą w skład bogatego programu przygotowanego przez organizatorów.

Koniec listopada to także czas, kiedy nasze myśli kierujemy ku zbliżającym się świętom Bożego Narodzenia. Podczas Rodzinnego Weekendu Atrakcji powstanie aleja handlowa, gdzie pojawią się stoiska pełne bożonarodzeniowych przysmaków, świątecznych artykułów, upominków, zabawek i rękodzieła.

 

Osoby zainteresowane udziałem w imprezie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem LGD ( tel. 91 461 25 84, www.biuro@szansebezdrozy.pl ) do 19 listopada (piątek).

Więcej wiadomości