Plac zabaw dla Nastazina

paź 18, 2011 w Aktualności

Nazywam się Małgorzata Storma-Piotrowska i jestem członkiem Rady Sołeckiej wsi NASTAZIN. Nasza wieś bierze udział w akcji firmy NIVEA – 100 placów zabaw dla 100lat Nivea. W CHWILI OBECNEJ ZDOBYLIŚMY 359 MIEJSCE (ZACZYNALIŚMY OD 1206). Chcielibyśmy zdobyć dla naszej wsi jeden ze 100 placów zabaw ale nie mamy szans w konkurencji z miastami które mają duża ilość mieszkańców i mogą głosować. Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Proszę oddać na naszą wieś swój głos. Tylko w taki sposób możemy mieć szansę. Aby zagłosować proszę kliknąć tutaj:: http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/2112?inv=storma . Należy się zarejestrować a następnie można oddać na nas głos. Głosować można tylko 1 raz dziennie (Gmina Maszewo wieś Nastazin).

Więcej wiadomości