Ostatnie wolne miejsca na szkolenia

sie 11, 2011 w Aktualności, PO KL

ekran_mInformujemy, że są jeszcze wolne miejsca na szkolenia z projektu „Ekran na świat”.

– Microsoft Office 2007 – pakiet biurowy – (realizacja zajęć (listopad-grudzień)
– Tworzenie stron www – (realizacja październik-listopad)

Miejsca  pozostałych szkoleń uzależnione są od ilości osób zgłoszonych z danej gminy.

Szkolenia są bezpłatne i odbywają się w weekendy.  Jedynym kosztem jest dojazd na zajęcia. Po ukończeniu zajęć otrzymają Państwo zaświadczenie z firmy Unizeto Technologies o odbyciu szkolenia.  Każdy uczestnik pracuje przy indywidualnym stanowisku komputerowym.

W szkoleniu mogą uczestniczyć mieszkańcy powiatu goleniowskiego z wyłączeniem miast: Goleniów i Nowogard.

O przyjęciu na warsztaty decyduje przede wszystkim kolejność złożenia formularza rekrutacyjnego, wykształcenie, status na rynku pracy oraz posiadanie zaświadczenia o niepełnosprawności.

Szkolenie Tworzenie stron www. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chciałyby zdobyć wiedzę pozwalającą na samodzielnie tworzenie prostych stron internetowych a także tworzenia, umieszcza na serwerze i uatrakcyjniania stron internetowych.

Wymagana jest znajomość obsługi komputera, systemu MS Windows oraz użytkowania Internetu.

Zajęcia odbywać się będą w grupie. Jedna grupa = 15 osób; czas trwania szkolenia = 40 godzin zajęć.

Szkolenie z zakresu Microsoft Office 2007 ?pakiet biurowy. Uczestnicy nauczą się profesjonalnego tworzenia pism, dokumentów, tworzenia tabel obliczeniowych dostosowanych do ich potrzeb. W pakiecie zawarte jest tworzenie prezentacji, które są istotnym elementem przedstawiania danych. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą się nauczyć tworzyć pisma, dokumenty oraz prezentować wyniki swojej pracy w szybki, efektywny i profesjonalny sposób.

Zajęcia odbywać się będą w grupach. Jedna grupa = 15 osób; 2 grupy; łącznie 30 osób. Czas trwania zajęć 1 grupa = 40 godzin zajęć

Jeśli chcieli by Państwo wziąć udział   w szkoleniu  prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się w załączeniu i przesłanie nam go na adres biuro@szansebezdrozy.pl może być też poczta tradycyjna na adres:

Stowarzyszenie Szanse Bezdroży Gmin Powiatu Goleniowskiego
ul. Słowackiego 1
72-100 Goleniów

Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia. Proszę nie zwlekać z decyzją, gdyż liczy się kolejność nadsyłanych zgłoszeń.


Pliki do pobrania:

Formularz rekrutacyjny do naboru w ramach projektu Ekran na świat –  Pobierz – jeśli komuś ucieka tekst można wybrać drugą opcję

Formularz rekrutacyjny do naboru w ramach projektu Ekran na świat – Pobierz – po wydrukowaniu i wypełnieniu można przesłać skan.

Więcej wiadomości