Jarmark Adwentowy

lis 23, 2011 w Aktualności

Informacja dla członków Stowarzyszenia oraz wszystkich znajomych chcących wziąć udział w Jarmarku Adwentowym ? ?Mikołaje są wśród nas? w dniu 6 grudnia 2011 r. na plantach w Goleniowie.

 

Jarmark Adwentowy jest cykliczną impreza organizowaną od 10 lat przez GDK. W jarmarku biorą udział szkoły, organizacje pozarządowe przeznaczając pozyskane dochody na działalność statutową swoich organizacji. W imprezie uczestniczy rokrocznie kilka tysięcy osób stwarzając niepowtarzalny nastrój i atmosferę . W trakcie trwania jarmarku jest możliwość wręczenia paczek swoim najmilszym przez Mikołaja organizatora (miejsce przy centralnej choince na placu).

Impreza rozpoczyna się o godz. 16:00 a zakończy ok. 20:00. W czasie trwania Jarmarku ulica Konstytucji 3-go Maja będzie wyłączona z ruchu.

Aby wziąć udział w jarmarku należy :

  1. Zgłosić się do LGD w celu rezerwacji miejsca wystawienniczego,

  2. Posiadać minimum 10 metrowy przedłużacz do zabezpieczenia własnych celów,

  3. Zapewnić sobie zaplecze wystawiennicze (tj. ławki, krzesełka) ? jeśli nie będzie to możliwe to GDK w miarę swoich możliwości je zapewni,

  4. Rozpocząć montaż stoiska na placu ok. godz. 14:00,

  5. Spełniać wymogi sanepidu (aktualna książeczka zdrowia) w przypadku sprzedaży wypieków bądź innych produktów żywnościowych (obowiązują jedynie naczynia jednorazowe),

  6. Zachować czystość wokół swojego stoiska i posprzątać po imprezie w pasie o szerokości stoiska do połowy placu (miotły dostępne u organizatora).

Więcej wiadomości